POPPING dance workshop with Dickson (UK)POPPING šokių seminaras su Dickson (UK)


2015 m. gegužės 3 d. DICKSON (Didžioji Britanija) popping’o seminaro metu išmoksite netik naujų judesių combo, patobulinsite techniką, sužinosite daug naujos informacijos bet ir praleisite gera laiką kartu su šio stiliaus meistrų.3 of May 2015
Dickson (UK) Popping workshop in Vilnius http://riseup.lt/dickson-uk/

✔Where? Street dance studio SKILLZ, Vilnius, Lithuania, Lukiskiu st. 5, 2nd floor. Phone number: +37060172249, e-mail: info@skillzstudio.lt

“Prototype crew” narys, daugkartinis Anglijos, bei kitų šalių Popping čempionas, tokių čempionatų kaip SDK Europe, Juste Debout UK, UK Bboy Championship nugalėtojas, KOD (Keep On Dancing, Kinija) finalistas! Taigi žinių bagažas, kurį atveža Dickson’as yra neįkainuojamas! Kas jau yra buvęs seminaruose, žino, kad tai įkvėpimas visiems metams.. Ir ne tik šokti… Tokie pasaulinio lygio šokėjai įkvepia svajoti, dirbti, siekti, linksmintis, mylėti gyvenimą! O prakaito bus daaaaug!

Daugiau apie jį skaitykite http://riseup.lt/dickson-uk/

✔Išankstinė registracija į seminarus BŪTINA: www.skillz.lt/workshop
Dėmesio!!!! Registracija galutinai patvirtinama tik sumokėjus už seminarą visą kainą IKI SEMINARO.
Mokėti galima bankiniu pavedimu (http://skillz.lt/rekvizitai) arba grynais studijoje adresu Lukiškių g. 5, 2 a. Neatvykus į seminarą užstatas negrąžinamas. Vietų skaičius ribotas.

✔Kada?
2015 m. gegužės 03 d. šeštadieni 12:00-13:30 VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS

✔Kur?
Gatvės šokių studija SKILLZ, Vilnius, Lukiškių g. 5, 2 aukštas
Tel. Pasiteiravimui: 8 601 72249
info@skillzstudio.lt

✔Kiek kainuoja?
Kaina – 10 EUR
Grupei virš 10 žmonių taikoma nuolaida.


✔How much?
Price – 10 EUR
For 10 people group – discounts

✔Online registration is necessary! Register here: www.skillz.lt/workshop. Registration will only be approved when you will pay deposit (full price for workshop). Deposit is non refundable.