Hip-hop seminaras su P-Soul (GER)

Gegužės 12d. (penktadienį) SKILLZ studijoje vyks Hip-hop seminaras su Rise Up 2017 renginio teisėju P-Soul iš Vokietijos !

Seminaro vieta – J. Basanavičiaus g. 7 (2 aukštas)

Seminaro laikas – 19:00 – 21:00

Seminaro kaina – 15 EUR (SKILLZ nariams specialios nuolaidos- teirautis studijoje)

Registracija – http://skillz.lt/workshop/

P-Soul‘as yra gerai žinomas dėl hip-hop choreografijų, tačiau dažnai moko ir freestyle‘o koncentruojantis į pagrindus, muzikalumą, pasakojimą šokiu, techniką ir pan. Seminaro metu jis žada duoti ir freestyle užduočių ir hip-hop‘o rutinų.

P-Soul yra gimęs ir užaugęs Vokietijoje. Nuo 2004m. jis yra judėjimo WESAVEHIPHOP pradininkas Vokietijoje, taip pat komandos 1stCUT įkūrėjas. Ši komanda su savo show pasirodymu “Dreams & Nightmares“ yra laimėję daugelį konkursų 2015, 2016 ir 2017m. Šiuo metu P-Soul keliauja su savo komanda į įvairius show ir gatvės šokių kovų čempionatus, kas savaitę moko apie 250 mokinių Vokietijoje, veda seminarus užsienio šalyse, populiarina WESAVEHIPHOP judėjimą bei dirba renginių vadybininku. P-Soul šoka beveik viską nuo gatvės šokių stilių (hip-hop’o, popping’o, breaking’o, locking’o, krump’o…) iki experimental. Dar praeitą mėnesį jis laimėjo experimental battle Helsinkyje vykusiame renginyje Helsinki Battle 4 Peace 2017. Jis dalyvavo ir Lietuvoje visiems žinomame Vilnius Street Battle renginyje, kuriame su komandos nariais užėmė antrąją vietą.