Gatvės šokių seminarai su Rise Up 2019 teisėjais

Dieną prieš ir po Rise Up 2019 renginio vyks Hip Hop, Breaking, Vogue, Popping ir House seminarai su renginio teisėjais!

Seminarai vyks SKILLZ studijoje – Lukiškių g. 5, Vilnius

 

TVARKARAŠTIS

Penktadienis, gegužės 17 d.

18:00 – 19:30 POPPING su ANDREY BATURO (RUS)

19:30 – 22:00 HOUSE su KARIM BELHARCH  (BEL)

Sekmadienis, gegužės 19 d.

11:00 – 12:30 HIP HOP su NASTYA STYLEZ (UA)

12:30 – 14:00 VOGUE su YANISS KHALIFA (FRA)

14:00 – 15:30 BREAKING su CHRISTIAN NOINDEX (GER)

REGISTRACIJA

KAINOS: 14 EUR/ 1 Seminaras (SKILLZ nariams 2 kreditai nuo BASIC papildymo, 3 kreditai nuo DOUBLE BASIC papildymo)

APIE TRENERIUS:

NASTYA STYLEZ (UA) Ji Hip Hop’ą šoka jau 11 metų, priklauso Mad state crew / Dog’s fam komandai. Taip pat Nastya yra viena iš The Vibe ir Hip Hop Vibe Battle organizatorių. Dalyvauja ir atstovauja Ukrainą įvairių šalių renginiuose Rusijoje, Baltarusijoje, Prancūzijoje, Italijoje, JAV, Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Nyderlanduose, Ispanijoje, Kinijoje, Austrijoje, Slovakijoje, Portugalijoje, Tailande.

Svarbiausi pastarųjų metų pasiekimai:

Juste Debout Slovakija 2017 hip hop 2×2 nugalėtoja, Juste Debout Paryžius 2018 finalistė, Summer dance forever 2018 finalistė, Juste Debout Bankokas 2019 nugalėtoja.

https://tinyurl.com/yxj4y58c

CHRISTIAN NOINDEX (GER) Jis yra Break2Beat- Epiphany in Pandemonium, įkurtos 2007 metais, komandos narys, taip pat atstovauja komandą pavadinimu Jimakeno, kuri įkurta 2015 metais. Christian yra įvairiapusiškas, tačiau su individualiu ir neįprastu stiliumi. Bet tikrai pastebėsite, jog jis turi tradicinį Breiko stiliaus pagrindą.

2016 metais jis turėjo pirmuosius pasirodymus tarptautinėse scenose su tūkstančiais kitų šokėjų Outbreak (SLO) ir Battle Of Honor (BEL) kovose. 2014 išleido dokumentinį filmą: “Noindex Rhythm Exodus“, kuris įkvėpė daugybę Bboys iš viso pasaulio.

https://tinyurl.com/y4fpq38x

KARIM BELHARCH  (BEL)  Jis karjerą pradėjo 90-ajame dešimtmetyje, Briuselio rajonuose. Jis yra Belgijos Hip Hop‘o judėjimo simbolis ir yra laikomas tikru House Dance pionieriumi. Žinomas Karim Flex vardu, jis vis dar atstovauja savo šalį tarptautinėse šokių scenose, dalyvauja konkursuose, kovose, veda seminarus ir teisėjauja renginiuose Belgijoje bei užsienyje.

2014 m. Įkūrė „UP ZONE“, mokymų projektą ir šokių mokyklą;

2016 m. Sukūrė ir organizavo pirmąjį festivalį, skirtą naujai šokių kartai “I AM NEW FEET”

https://tinyurl.com/yxu3t5xe

YANISS KHALIFA (FRA) 2014 m. Ninja Vogue namų motina Lasseindra Ninja priėmė Yanou į Ninja šeimą – dabar jis yra ikoniškų namų narys. Nuo tada dalyvauja Vogue ball’uose ir laimi trofėjus – Paryžiuje, Amsterdame, Milane, Stokholme, Majamyje, Londone, Diuseldorfe, Berlyne ir kt.

Šiandien Yanou Ninja kuria choreografijas, teisėjauja ir moko. Yanou dalyvauja įvairiuose projektuose Europoje ir dirba su įvairiomis Prancūzijos šokių kompanijomis: „Cie Nomad“ (Popping), „Cie Uzumaki“ (Bboying), „Minuit 15“ (jo Hip Hop komanda) ir neseniai prisijungė prie nacionalinės operos. Yanou Old Way yra pagrindinis jo vogue stilius, kuris daro įtaką visiems jo pasirodymams.

https://tinyurl.com/yyv24tjr

ANDREY BATURO (RUS) vienas geriausių popping šokėjų iš Rusijos. Jis turi didelį žinių bagažą dalinimuisi su kitais. Jis mokėsi iš geriausių JAV, Kinijos, Korėjos, Prancūzijos ir kt. šokėjų. Dalyvavo šokių kovose visame pasaulyje: „KOD“, „Juste Debout“, „Summer Dance Forever“, „Funkin stylez“, „ Respect my talent ” ir daug daugiau. Jis yra absoliučiai unikalus šokėjas, turintis unikalų stilių ir didelę mokymo patirtį.

https://tinyurl.com/y34okpen

✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅